"> Çift Camlı Elektrikli Hareketli Bölme Duvar Sistemi

Hareketli Cam Bölme Duvar

  • Panglass Auto Elektrikli Çift Camlı Hareketli Bölme Duvar Sistemi

Sistem Bilgisi

Mekanlara Sade ve Şeffaf Bir Dokunuş

Nedir? Özellikleri? Nerede Kullanılır?

Panglass Auto , Turkowall’ın yarı otomatik çift camlı cam hareketli duvar sistemidir.Bu sistem bir yandan mekanı bölen akustik ses yalıtımı yüksek bir duvar işlevi görürken diğer yandan görsel hafifliği ve şeffaflığı ile sınırları ortadan kaldırır. Mahremiyeti tam istediğiniz gibi sağlarken, görsel bir serbestlik ile doğal ışıktan da yararlanmanızı sağlar.

Panglass Auto sistemimiz çift camlı ve elektrikli olarak imal edilir. Sistemin altında ve üstünde konumlanan özel alüminyum giyotin profilleri elektrikle çalışan motorlar ile otomatik olarak sıkışma ve açılma hareketi yaparak tam yalıtımlı duvarlar oluşturur.

onay ikonuSaydam onay ikonuŞeffaf onay ikonuDoğal Aydınlatmaonay ikonuEstetikonay ikonuMinimal

Teknik Detay

Panglass Auto, şeffaflık ve mahremiyeti aynı anda talep eden müşterilerimiz için geliştirdiğimiz çift camlı yarı otomatik hareketli bölme duvar sistemimizdir. Bu sistemimizi tüm açıklıkları kapatmak için kullanabilirsiniz. İki yüzeyde de kullandığımız lamina temperli camlar ve sağlam alüminyum konstrüksiyonu ile yüksek tavan koduna sahip alanlarda bile rahatlıkla çalışır.. Sistem 12 ya da 24 volt zayıf akım elektrik gücü ile çalışan kompakt motorlara sahiptir. Alt ve üst çalışma boşlukları ve son panelde ki teleskopik modül motorların itme ve çekme hareketi ile açılır, kapanır.Yüksek akustik konfor sunan sistemimiz, talebinize göre iki cam arasında jaluzi ile de imal edilebilir.

Sistem Bileşenleri
Panglass Auto Panel Bileşenleri
Çift camlı katlanır hareketli bölme kapı
Çift camlı katlanır hareketli bölme kapı
1 - Makara
2 - Ray
3 - Üst akustik konfor bariyeri
4 - Akustik birleşim takozu
5 - 4/6/8 mm cam yüzey
6 - Otomatik giyotin mekanizması
Panglass Auto Sistem Kesitleri

Panglass Auto sistemimiz cam cama birleşim detayına sahiptir.

Dikey Kesit Detayı
Panglass basic hareketli bölme duvar dikey kesit
Yatay Kesit Detay
Panglass basic hareketli bölme duvar yatay kesit
Panglass basic hareketli bölme duvar
Panglass basic hareketli bölme duvar
Panglass basic hareketli bölme duvar

Panglass Auto Akustik Bileşenleri

Panglass Auto cam hareketli bölme duvar sistemi ana bileşeni cam ve alüminyum olmasına rağmen önemli ölçüde akustik konforu vaad eder. ÖzeÖzel olarak geliştirilen dikey ve yatay birleşim profiline entegre edilen kauçuk fitiller ile orta düzey ses yalıtımı sağlanır. Mekanın diğer bileşenlerinin de uyumlu olması halinde 42 desibele kadar ses yalıtımını garanti eder.

Akustik hareketli bölme duvar sistemleri

Akustik Elemanlar

Akustik birleşim takozu (her panel de 4 köşede ): Standart

Dikey ses yalıtım bariyeri (Giyotin): Standart

Yatay iç bükey dış bükey alüminyum kapaklar: Standart

Yatay iç bükey ve dış bükey yalıtım fitilleri : Standart

Ses yalıtım düzeyi:30 dB ve 42 dB

Özellikler Tablosu

Panglass Auto camlı hareketli duvar sistemi kendine özel alüminyum çerçeveye sahip çift camlı sistemimizdir. Panellerin alt ve üst kısmında hareketli yalıtım profilleri bulunur ve giyotin sistem sayesinde bu profiller aktif hale gelerek tavana ve zemine baskı uygular ve bu sayede duvar tamamen kapanır. Panglass Auto sistemimiz görsel olarak şeffaflık fakat ses açısından mahremiyet ya da akustik konfor talep edilen her durumda önerilir.

Panglass Auto cam hareketli duvar sistemi yarı otomatik olarak çalışır. Bu sistemde her panel ayrı ayrı kilitlenir ve sistem yüksek düzeyde güvenlik sağlar. Kullanılan camların teknik özellikleri projeye uygun olarak değiştirilebilir, böylece tüm sistemin yalıtım ve ışık kontrolü değerleri manipüle edilebilir. Bu sayede yalıtımlı ve şeffaf bir duvar oluşur. Projeye ve mekân tasarımına uygun olarak her renkte kumlama ve kaplama uygulanabilir.

Boyalı camlar veya çift cam arası jaluzi tercih edilebilir. Çerçeve profilleri istenilen renkte boyanabilir.

Panglass cam panel

Teknik Araçlar

Panglass Auto camlı yarı otomatik hareketli bölme duvar sistemine ait teknik tasarım araçlarını,plan, görünüş ve sistem kesitlerini cad ve pdf formatlarında indirebilir ve projeleriniz de kolaylık ile kullanabilirsiniz.

Panglass çift camlı yarı otomatik hareketli duvar sistem dikey kesiti
Sistem Diley Kesitleri
dwg iconu
pdf iconu
Panglass çift camlı yarı otomatik hareketli duvar sistem yatay kesiti
Sistem Yatay Kesitleri
dwg iconu
pdf iconu
Hareketli katlanır bölme park seçenekleri
Park Tipleri
dwg iconu
pdf iconu
Hareketli bölme duvar tavan taşıyıcı sistem detayları
Tavan Bağlantı Detayları
dwg iconu
pdf iconu
Hareketli duvar sistemleri tavan içi ileri seviye akustik yalıtım detayları
Yüksek Akustik Yalıtım Detayları
dwg iconu
pdf iconu
Hareketli duvar sistemleri tavan içi taşıyıcı konstrüksiyon opsiyonları
Taşıyıcı Konstrüksiyon
dwg iconu
pdf iconu

Teknik Şartname

Panglass Auto, şeffaflık ve mahremiyeti aynı anda talep eden müşterilerimiz için geliştirdiğimiz çift camlı yarı otomatik hareketli bölme duvar sistemimizdir. Bu sistemimizi tüm açıklıkları kapatmak için kullanabilirsiniz. İki yüzeyde de kullandığımız lamina temperli camlar ve sağlam alüminyum konstrüksiyonu ile yüksek tavan koduna sahip alanlarda bile rahatlıkla çalışır..Sistem 12 ya da 24 volt zayıf akım elektrik gücü ile çalışan kompakt motorlara sahiptir. Alt ve üst çalışma boşlukları ve son panelde ki teleskopik modül motorların itme ve çekme hareketi ile açılır , kapanır. Yüksek akustik konfor sunan sistemimiz , talebinize göre iki cam arasında jaluzi ile de imal edilebilir.

Projeler

Panglass Auto : Çift kat camdan oluşan hareketli duvarlar size yüksek ses yalıtımlı mekanlar sağlar. Panglass Auto Elektrikli Çift Camlı Hareketli Bölme Duvar sistemimiz , panel içine entegre edilebilen jaluziler ile size hem şeffaf, hem de kapalı bir duvar gibi kullanım imkanı sağlıyor.

Katalog

pdf iconPDF İndir
Turkowall Hareketli Bölme Duvar Kataloğu
Turkowall Hareketli Bölme Duvar Kataloğu
© 2021 Turkowall Hareketli Bölme Duvar Sistemleri