"> Hareketli Bölme Duvar Sistemlerinde Kullanılan Ray ve Makaralar
HAREKETLİ DUVAR

Hareketli Bölme Duvar Sistemlerinde Kullanılan Ray ve Makaralar

Uzun ömürlü ve kullanıcı dostu sistemler üretmek , ürünün her bileşenin kalitesi ve doğru detaylandırılması ile mümkündür.

Hareketli bölme duvar ve katlanır bölme duvar sistemlerinde yüksek ağırlık dayanımlı ray asma tavan projesi ile entegre olacak şekilde projelendirilir.. Sistem rayının direkt monte edilemediği durumlarda önce taşıyıcı bir konstrüksiyon oluşturulur, ray bu bölüme monte edilir.

Ray ve makara gibi tüm sistem parçaları yüksek dayanımlı alüminyumdan üretilmiştir. Tavana sabitlenen ray sayesinde, zeminde herhangi bir kılavuza ihtiyaç duyulmaz. Duvar modülleri rayda makaralar aracılığıyla hareket ettirilir. Kullanılacak ray sistemi ve makaralar, panel ağırlığı/yüksekliği ve park alanına göre seçilir. Panel yüksekliğinin 500 cm’ye kadar olduğu sistemlerde tek makara kullanılabilir. Daha yüksek sistemlerde çift makara kullanılmalıdır. Ayrıca, aynı mekanda birden fazla ray hattı döşenebilir, ray aksları birbiri ile kesişebilir, böylece alan farklı kullanımlara yönelik rahatlıkla bölünebilir.

© 2021 Turkowall Hareketli Bölme Duvar Sistemleri