"> Hareketli Bölme Duvar Sistemleri Üretim Fabrikası | Turkowall
FABRİKA

Hareketli Bölme Duvar Sistemleri Üretim Fabrikası

Biz burada çalışıyoruz.

Hareketli duvarlar üretmek için projelendirilmiş 5000 m2 lik üretim alanında uzman ekip arkadaşlarımızla birlikte tüm beklentileri karşılamak amacıyla ;projelendirme, teklif, imalat süreci ve montaj dâhil her aşamayı detaylıca planlıyoruz.

Kalite ve güvenliği her zaman ön planda tutuyoruz.

Kaliteli ürünlerin eğitimli ve mutlu çalışanların eseri olduğunun bilinciyle tüm tesislerimizde çalışan mutluluğunu esas kabul ediyor, gerek şirket içi mesleki eğitimler gerekse uzmanlarca verilen mesleki kurslarla bilgi ve tecrübemizi sürekli artırıyoruz.

Ürünlerimizin tüm detaylarını uzun süreli kullanımı hedefleyerek oluşturuyoruz. Müşterilerimiz ve tedarikçilerimiz ile sürekli temas kurarak, yenilikçi ürün taleplerine hızlı ve esnek bir şekilde cevap veriyoruz.

Maksimum kaliteyi yakalamaya çalışırken bile olabildiğince az çevresel etkiye neden olmayı üretimin her aşamasında değerli görüyoruz. Bu yüzden kullandığımız tüm materyalleri çevresel etkiyi düşünerek seçiyoruz.

Turkowall hareketli duvar sistemleri uluslararası standartlara sahiptir. Ancak biz zanaatkar titizliği ile ürettiğimiz hareketli duvarlarımızın her türlü standardın ötesinde işini severek ve iyi yapan ustalara özel bir kalite standardına sahip olması ile daha çok övünüyoruz.

© 2021 Turkowall Hareketli Bölme Duvar Sistemleri