"> Ofislere Özel Akustik Duvarlar | Turkowall
AKADEMİ

Ofislere Özel Akustik Duvarlar

Farklı büyüklüklerde toplantı ve çalışma alanlarına ihtiyaç duyan, günlük iş temposu içinde hızla dönüştürülmesi gereken ses yalıtımlı mekanlar için özel geliştirilen hareketli bölme akustik duvarlar tasarımcıların ilk tercihi olmaya devam ediyor.

Günümüzde çalışma ortamları, artan operasyonel esneklik ihtiyacıyla birlikte daha akıcı hale geldi. Hareketli bir duvar, yalnızca bir alanı uygun şekilde bölmek veya genişletmek için daha fazla uyarlanabilirlik sağlamakla kalmıyor, aynı zamanda ofisinizin estetiğine de değer katıyor. Örneğin açık plan bir ofise sahip olmak, çalışanlar arasında açıklığı, iletişimi ve işbirliğini kolaylaştırmanın en güzel yoludur. Ancak mekanlarınızı en iyi şekilde kurgulamak için hareketli akustik duvarlar kurarak iş verimliliğini daha da artırabilirsiniz. Bu, gerektiğinde ayrı mekanlar oluşturmak için duvarlara sahip olmakla birlikte açık planlı ofisin korunduğu anlamına gelmekte.

Ofis bölümleri artık her türlü çalışma ortamını tamamlayan çok çeşitli yüzey ve stillere sahip. Ses yalıtımına yardımcı olmak için daha fazla ışık veya akustik malzeme sağlamak için cam sürgülü duvarlar arasından seçim yapabilirsiniz. Hareketli duvarlarınız yatay veya dikey olarak geri çekilerek motorlu hale getirilebilir. Bu çok yönlü mekan bölücüler estetik çekiciliğe ve pratik avantajlara da sahip.

Ofis bölmeleri, en az kesinti ve mevcut yapınıza çok az zarar verecek şekilde hızlı bir şekilde kurulabilir - bu da onları birçok ticari mülk sahibi için kalıcı duvarlardan daha uygun bir seçenek haline getirir. Hareketli bir duvarın eklenmesi, planlama izni ve bina düzenlemeleri gerektirebilecek daha yoğun inşaat işlerine olan ihtiyacı ortadan kaldırır ve personelin duvarlar inşa edilirken ofiste kısa bir süre çalışamayacağı anlamına gelebilir. Sonuç olarak, bu bağımsız sistemler, işyerinizde kalıcı yapısal değişikliklere göre gerçekten çok sayıda avantaj sağlamakta.

© 2021 Turkowall Hareketli Bölme Duvar Sistemleri