"> İş Anlayışımız | Turkowall Hareketli Bölme Duvar
İŞ ANLAYIŞIMIZ

Turkowall

Hareketli bölme duvar sistemlerini üreten firmamız, üretim, kurulum, kullanım eğitimi ve kurulum sonrası verdiği destek hizmetleriyle sektörde yer almaktadır. Tecrübeli ekibimiz, sertifikalı kurulum elemanlarımız, yüksek ürün kalitemiz ve teslim sonrası servis hizmetimiz ile müşterilerimize, mükemmeli hedefleyen hizmetler sunmaktayız. Proje sürecinde tasarımcı ve mimarlarla iş birliği yaparak özgün tasarımların hayata geçirilmesine katkı sağlamaktayız. Aynı zamanda Ar-Ge çalışmaları ile ürünlerimizi geliştirmeye devam ediyoruz.

Bilginin paylaştıkça çoğaldığına inanıyoruz. Bu nedenle ekibimiz tarafından üretilen ve sistemlerimize ait bilgilerin yer aldığı tüm teknik dökümanlarımızı dijital olarak sizlerle paylaşıyoruz. Özel çözümlerin gerekli olduğu mekanlarda projeye özel detayları birlikte üretiyoruz. Mekanın ve kullanıcının ihtiyaçları, akustik gereksinimler, tasarım anlayışı ve bütçe sınırları göz önünde bulundurularak tüm süreci birlikte planlıyoruz.

Sunduğumuz ürün çeşitliliği, özgün tasarımlar için geliştirdiğimiz yenilikçi çözümler, projenin her aşamasını takip ettiğimiz kalite anlayışımız, insana ve çevreye saygılı üretim bizim en önemli değerlerimizdir. Turkowall sunduğu yedi farklı bölme duvar sistemiyle sektörün öncü firmalarından biridir. Malzeme seçiminden ürünün teslim edilmesine kadar her aşamada kalite kontrolü yapılmakta, Domaniç’te yer alan üretim tesislerimizde teknolojinin sağladığı imkanlar ile üst düzey bir üretim süreci gerçekleştirilmektedir. Tesislerimizde, ekip arkadaşlarımızın ihtiyaçlarına hizmet edebilen, konforlu çalışma mekanları oluşturulmuş, her türlü güvenlik önlemi alınmıştır. Ülke ekonomisine katma değer sağlayan yerli bir firma olarak, bölge halkının firmamızda istihdam edilmesi hedeflenmiş, kendileri çalışma arkadaşlarımız olmuştur. Ayrıca ekip arkadaşlarımızın kişisel ve mesleki gelişimlerini desteklemek, çeşitli eğitimlerle bilgi birikimlerini artırmalarını sağlamaktayız.

Kurulduğu günden bu yana yapı sektöründe güvenilir ve tercih edilen bir marka olmayı hedefleyen firmamız, sürekli bilgi ve üretim kapasitesini artırmaktadır. Aynı zamanda sektörün uzman markalarından biri haline gelmektedir. Türkiye’de ve dünyanın çeşitli bölgelerinde gerçekleştirdiğimiz farklı ölçekteki projeler, müşterilerimizden aldığımız olumlu geri dönüşler, firmamıza duyulan güvenin bir göstergesi. Firmamız, ürettiği hareketli bölme duvar sistemleri ile tamamen yerli bir üretici olmanın haklı gururunu yaşamaktadır.

Ramazan DİRGİN
Yönetim Kurulu Başkanı

© 2021 Turkowall Hareketli Bölme Duvar Sistemleri