"> Panglass Auto Hareketli Bölme Duvar Modeli Teknik Şartnamesi
TEKNİK ŞARTNAMELER
panglass auto logosu

Hareketli Bölme Duvar Modeli Teknik Şartnamesi

PANGLASS AUTO CAM HAREKETLİ BÖLME TEKNİK ŞARTNAMESİ

Yarı Otomatik Çift Camlı Hareketli Bölme Duvar Sistemi; özel askı elemanları ve çok yönlü hareket edebilen makaralarla tavan kodunda yer alan ve alüminyum raya asılarak, birbirinden bağımsız olarak hareket edebilen ve belirli bir yerde stoklanabilen 100 mm. kalınlıkta özel olarak imal edilmiş çift yüzeyi de cam olan modüllerden oluşan bir sistemdir.

Her panel bağımsız olarak manuel hareket ettirilmektedir.Panellerin tavana ve zemine sızdırmazlık sağlayacak şekilde yerleşimi, tüm yatay yalıtım profillerini hareket ve kontrol eden sistem ile sağlanmaktadır. Sistem elektrikle çalışmakta ve yatay yalıtım profillerinin açılma ve kapama hareketini otomatik olarak yapılmasını sağlamaktadır.

8/10/12 mm.kalınlığında çift yönlü olarak gövde profiline asılan cam panellerden oluşan modüllerin, birleşim yerlerinde içbükey ve dışbükey eloksallı alüminyum profiller birbirini karşılamaktadır. Modülün gizli iç kısımlarında bulunan mekanik sistemler elektrikli motorlar ile kumanda edilerek, modüllerin üst ve alt hatlarında yer alan siyah eloksal alüminyum yalıtım bantlarını aşağı yukarı hareket ettirerek, yüzeye güç uygulamak suretiyle, ses yalıtımı sağlamakta ve boşluksuz bir duvar oluşturmaktadır. Sistemin ses yalıtımı, TSE ve ISO kalite güvence sistemi sertifikaları bulunmaktadır.

Sistem kalınlığı : 100 mm
Toplam genişlik :
Toplam yükseklik : Maksimum 400 cm
Taşıyıcı Profil : Naturel Eloksal Alüminyum , opsiyonel olarak statik boyalı
Panel malzemesi : Alüminyum çerçeve ve konstrüksiyon
Yüzey kaplaması : 8/10/12 mm kalınlığında temperli veya lamine temper cam Gövde profili : Eğilmeye Dayanıklı Kaynaklı Çelik Konstrüksiyon
Ses yalıtımı : 30 DB ve 42 DB
Panel birleşimi : Naturel Eloksal Alüminyum Profil
Kenar detayı : Düşeyde ve yatayda 8 mm alüminyum
Yalıtım bantları : Üst ve alt Yalıtım Bandı 25 mm alüminyum
Elektrik gereksinimi : 24/12 Volt
Hareket şekli : Elle sürülerek
Kumanda sistemi : Otomatik
Ray : Üstte Alüminyum 100x90 mm naturel eloksal alüminyum
Makara şekli : Tek/Çift Makara
Teleskopik model : 70 mm. Yatayda Açılma ve Kapanma Hareketi Yapılabilmelidir
© 2021 Turkowall Hareketli Bölme Duvar Sistemleri