"> Pansmart Hareketli Bölme Duvar Modeli Teknik Şartnamesi
TEKNİK ŞARTNAMELER
pansmart logosu

Hareketli Bölme Duvar Modeli Teknik Şartnamesi

PANSMART YARI OTOMATİK HAREKETLİ DUVAR TEKNİK ŞARTNAMESİ

Yarı Otomatik Hareketli Bölme Duvar Sistemi; eğilmeye dayanıklı ve kaynaklı çelik gövde konstrüksiyon profiller ile sisteme uygun özel askı elemanları ve çok yönlü hareket edebilen makaralarla tavan kodunda yer alan ve alüminyum raya asılarak, birbirinden bağımsız olarak hareket edebilen ve belirli bir yerde saklanabilen 100/120 mm. kalınlıkta dolu modüllerden oluşan bir sistemdir.

Her panel bağımsız olarak manuel hareket ettirilmektedir.Panellerin tavana ve zemine sızdırmazlık sağlayacak şekilde yerleşimi, tüm yatay yalıtım profillerini hareket ve kontrol eden sistem ile sağlanmaktadır. Sistem elektrikle çalışmakta ve yatay yalıtım profillerinin açılma ve kapama hareketini otomatik olarak yapılmasını sağlamaktadır.

18 mm. E1/V20 kalitede, çift yönlü olarak gövde profiline asılan melamin panellerden oluşan modüllerin, birleşim yerlerinde içbükey ve dışbükey eloksallı alüminyum profiller birbirini karşılamaktadır. Panellerin iç kısmı iki yüzeyden de talep edilen ses yalıtım değerine göre akustik ses yalıtım bariyeri ile kaplanmış olup panelin iç boşlukları yüksek yoğunluklu taşyünü dolguludur. Modülün iç bölgesinde bulunan mekanik sistemler elektrikli motorlar ile kumanda edilerek, modüllerin üst ve alt hatlarında yer alan siyah eloksal alüminyum yalıtım bantlarını aşağı yukarı hareket ettirerek, yüzeye güç uygulamak suretiyle, ses yalıtımı sağlamakta ve boşluksuz bir duvar oluşturmaktadır. Sistemin ses yalıtımı, TSE ve ISO kalite güvence sistemi sertifikaları bulunmaktadır.

Sistem kalınlığı : 100 mm.
Toplam genişlik :
Toplam yükseklik :
Taşıyıcı Profil : Naturel Eloksal Alüminyum , opsiyonel olarak statik boyalı
Panel malzemesi : 18 mm. E1/V20 Yüksek Kalitede Sunta
Yüzey kaplaması : Melamin(Opsiyonel olarak akustik kaplama, kumaş vs)Gövde profili: Eğilmeye Dayanıklı Kaynaklı Çelik Konstrüksiyon
Ses yalıtımı : 45 DB ve 60 DB
Panel birleşimi : Naturel Eloksal Alüminyum Profil
Kenar detayı : Profilli Kenar Detayı için düşeyde 8 mm alüminyum ,derzli sistem için ahşap fuga
Yalıtım bantları : Üst ve alt Yalıtım Bandı 25 mm alüminyum
Elektrik gereksinimi : 24/12 Volt
Hareket şekli : Elle sürülerek
Kumanda sistemi : Otomatik
Ray : Üstte Alüminyum 100x90 mm naturel eloksal alüminyum
Makara şekli : Tek / Çift Makara
Teleskopik model : 70 mm. yatayda açılma ve kapanma hareketi yapılabilmelidir
© 2021 Turkowall Hareketli Bölme Duvar Sistemleri