"> Tek Camlı Hareketli Bölme Duvar Sistemi | Turkowall

Hareketli Cam Bölme Duvar

  • Panglass Basic Manuel Tek Camlı Hareketli Bölme Duvar Sistemi

Sistem Bilgisi

Mekanlara Sade ve Şeffaf Bir Dokunuş

Nedir? Özellikleri? Nerede Kullanılır?

Panglass Basic , Turkowall’ın hareketli cam duvar sistemlerinden biridir. Tek camlı ve cam cama birleşim detayına sahip olan Panglass Basic ; bir yandan, mekanı bölen bir duvar işlevi görürken, görsel hafifliği ve şeffaflığı ile sınırları ortadan kaldırır. Mahremiyeti sağlarken, görsel bir serbestlik ve doğal ışıktan yararlanılmasını sağlar.

Panglass Basic sistemimiz tek camlı olarak imal edilir. Sistemin altında ve üstünde konumlanan alüminyum profiller ile sistemin sağlamlığı sağlanır ve duvarın bütünlüğünü birbirine kenetlenerek sağlar. Bu sistem yatayda yalıtım giyotinlerine sahip değildir. Bu yüzden üstün ses yalıtım gereksinimi olmayan mekanlar için önerilir. Sistem hem daha hafiftir hem de kullanımı oldukça kolaydır.

onay ikonuSaydam onay ikonuŞeffaf onay ikonuDoğal Aydınlatmaonay ikonuEstetikonay ikonuMinimal

Teknik Detay

Panglass Basic, küçük ofisler , konutlar, küçük toplantı ve organizasyon salonları ile restaurantlarda özellikle mahremiyet talebinin fazla olmadığı durumlarda kullanılan hareketli cam bölme sistemimizdir.Bu sistemimizde de tüm paneller tavana gizlenmiş rayda hareket eder. Zeminde herhangi bir kılavuz ya da ray bulunmaz.Sistemimiz açıldığında eşiksiz bir geçiş sağlar. Manuel olarak sürülen cam paneller ile gerektiğinde bir odayı çok hızlı bir şekilde iki odaya dönüştürebilirsiniz.

Sistem Bileşenleri
Panglass Basic Panel Bileşenleri
Tek camlı katlanır hareketli bölme kapı
Tek camlı katlanır hareketli bölme kapı
1 - Makara
2 - Ray
3 - 10/12 mm cam yüzey
Panglass Basic Sistem Kesitleri

Panglass Basic sistemimiz cam cama birleşim detayına sahiptir.

Dikey Kesit Detayı
Panglass hareketli bölme duvar basic dikey kesitler
Yatay Kesit Detay
Panglass hareketli bölme duvar basic yatay kesitler
Tek camlı katlanır hareketli bölme bağlantı
Tek camlı katlanır hareketli bölme bağlantı
Tek camlı katlanır hareketli bölme bağlantı

Panglass Basic Akustik Bileşenleri

Panglass Basic Cam hareketli bölme duvar sistemi diğer sistemlerimize kıyasla en düşük düzeyde akustik konfor sağlar. Sistemin ana bileşenlerinin alüminyum ve cam olması , panellerin alt ve üst çalışma boşluklarında giyotin bulunmaması nedeniyle maksimum 30 DB ses yalıtımı sağlayabilir.

Akustik hareketli bölme duvar sistemleri
Özellikler Tablosu

Panglass Basic camlı hareketli duvar sistemi , tek camlı olarak imal edilir. Sistemin altında ve üstünde konumlanan taşıyıcı alüminyum profiller ile sistemin sağlamlığı sağlanır ve duvarın bütünlüğünü birbirine kenetlenerek sağlar. Bu sistem yatayda yalıtım giyotin lerine sahip değildir. Bu yüzden üstün ses yalıtım gereksinimi olmayan mekanlar için önerilir. Sistem hem daha hafiftir hem de kullanımı oldukça kolaydır.

panglass cam panel hareketli bölme duvar

Teknik Araçlar

Panglass Basic tek camlı hareketli bölme duvar sistemine ait teknik tasarım araçlarını,plan, görünüş ve sistem kesitlerini cad ve pdf formatlarında indirebilir ve projeleriniz de kolaylık ile kullanabilirsiniz.

Panglass tek camlı hareketli bölme duvar dikey kesiti
Sistem Dikey Kesitleri
dwg-iconu
pdf-iconu
Panglass tek camlı hareketli bölme duvar yatay kesiti
Sistem Yatay Kesitleri
dwg-iconu
pdf-iconu
Hareketli katlanır bölme park seçenekleri
Park Tipleri
dwg-iconu
pdf-iconu
Hareketli bölme duvar tavan taşıyıcı sistem detayları
Tavan Bağlantı Detayları
dwg-iconu
pdf-iconu
Hareketli duvar sistemleri tavan içi ileri seviye akustik yalıtım detayları
Akustik Yalıtım Detayları
dwg-iconu
pdf-iconu
Hareketli duvar sistemleri tavan içi taşıyıcı konstrüksiyon opsiyon
Taşıyıcı Konstrüksiyon
dwg-iconu
pdf-iconu

Teknik Şartname

Panglass Basic, küçük ofisler, konutlar, küçük toplantı ve organizasyon salonları ile restaurantlarda özellikle mahremiyet talebinin fazla olmadığı durumlarda kullanılan hareketli cam bölme sistemimizdir.Bu sistemimizde de tüm paneller tavana gizlenmiş rayda hareket eder. Zeminde herhangi bir kılavuz ya da ray bulunmaz.Sistemimiz açıldığında eşiksiz bir geçiş sağlar. Manuel olarak sürülen cam paneller ile gerektiğinde bir odayı çok hızlı bir şekilde iki odaya dönüştürebilirsiniz.

Projeler

Panglass Basic : Bir yandan yeteri kadar şeffaflık sağlarken diğer yandan mahremiyeti sağlanmış alanlar Panglass Basic Tek Camlı Hareketli Bölme Duvar sistemimiz ile mümkün.

Katalog

pdf iconPDF İndir
Turkowall Hareketli Bölme Duvar Kataloğu
Turkowall Hareketli Bölme Duvar Kataloğu
© 2021 Turkowall Hareketli Bölme Duvar Sistemleri