"> Hareketli Bölme Duvar Firması | Turkowall
ŞİRKET PROFİLİ
Turkowall Hareketli Bölme Duvar Firma Fotoğrafı

Turkowall hareketli duvar

Turkowall 15 yılı aşkın bir süredir hareketli duvar sistemleri üretiminde sektörün lider firmalarından biridir. Önceliği yüksek kalite standardı ve müşteri memnuniyeti olan Turkowall, sahip olduğu deneyim ile her geçen gün kendini geliştirmektedir. Turkowall, Türkiye, Avrupa ve Ortadoğu pazarında kendini kanıtlamıştır ve Türk bir üretici olmanın gururunu yaşamaktadır.

2005 yılında Turkowall hareketli duvar sistemlerinin üretimine başlayan firmamız, bugün hem üretim hem de kurulum hizmeti ile sektörde yer almaktadır. Standartları belirlenmiş ürünlerimiz ile projelerinizi hayata geçirirken, özel tasarım ürünlerle de sektöre yaptığımız katkı her yıl artmaktadır. Tecrübeli ekibimiz, sertifikalı kurulum elemanlarımız, yüksek ürün kalitemiz, teslim sonrası servis hizmetimiz ve Ar-Ge çalışmalarımız ile müşterilerimize, mükemmeli hedefleyen hizmetler sunmaktayız. Bugün 7 farklı hareketli duvar sistemi ile üretim yapıyor ve sürekli büyümeyi hedefliyoruz.

Vizyon

Mekanlarınızı daha etkin kullanabilmek Turkowall hareketli duvar sistemleri ile mümkündür. Daha esnek ve daha modern mekanlar için kaliteli ürünlerimiz ile size en iyi çözümleri sunabilmeyi hedefliyoruz. Esnek mekan kavramının daha fazla projede benimsenmesi adına, sistemlerimiz ile bu alanda lider olabilmek arzumuzdur.

Misyon

Kamu ve özel sektöre ait projeler için kaliteli, avantajlı ve modern hareketli duvar sistemleri üretmek ve uygulamaktır. Hem yeni projeler için hem de mevcut yapıların değişim istenen mekanları için, uygun tasarımlar ve ideal çözümler üretmektir.

© 2021 Turkowall Hareketli Bölme Duvar Sistemleri